Savar, Savarkundla, Amreli, Gujarat
GST No. 24AINPH7395A1Z8
Call 07942562742 93% Response Rate
Send Enquiry
| Weighing Capacity | 50 Kg |
| Usage/Application | For Business Use |
| Material | Mild Steel |
| Model Name/Number | CHICKEN SCALE |
| Display Type | LED Display |
| Platform Size | 180#180mm |
| Accuracy | 5grm |
| LED Color | Green |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 20 Piece
| Capacity | 10 kg |
| Weighing Capacity | 10 Kg |
| Accuracy | 1 g |
| Scale Type | WATERPROOR |
| Material | ABS |
| Usage/Application | For Business Use |
| Usage | Kitchen |
Waterproof kitchen Scale The Nexo Titanic SS Digital Platform Weighing Scale is very useful for shops, groceries, confectioners, balers or personal use in the kitchen, etc. You can buy this best quality weighing scale easily at the best price
Additional Information:
View Complete details