Savar, Savarkundla, Amreli, Gujarat
GST No. 24AINPH7395A1Z8
Call 07942562742 93% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 5 Piece
| Capacity | 600 g |
| Accuracy | 0.1 mg |
| Pan Size | 130 mm |
| Material | Stainless Steel |
| Usage/Application | Jewellery Shop |
| Packaging Type | Box |
| Display Type | LCD with Backlight |
| Power Source | Electric |
| Country of Origin | Made in India |
Jewellery Digital scale
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 5 Piece
| Capacity | 600 g |
| Accuracy | 0.1 mg |
| Pan Size | 130 mm |
| Material | Stainless Steel |
| Usage/Application | Jewellery Shop |
| Packaging Type | Box |
| Display Type | LCD with Backlight |
| Power Source | Electric |
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 5 Piece
| Capacity | 600 g |
| Accuracy | 1 mg |
| Pan Size | 130 mm |
| Material | Stainless Steel |
| Usage/Application | Jewellery Shop |
| Packaging Type | Box |
| Display Type | LCD with Backlight |
| Connectivity | RS-232 Interface |
| Power Source | Electric |
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information:
View Complete details