Savar, Savarkundla, Amreli, Gujarat
GST No. 24AINPH7395A1Z8
Call 07942562742 93% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 12 Piece
| Capacity | 30 kg |
| Grade | A |
| Accuracy | 5 g |
| Platform Size | 250×300 mm |
| Display Type | Backlit LCD |
| Application | Industrial |
| Material | Stainless Steel |
| Connectivity | RS232 |
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information:
View Complete details